SALONO PERSIUVIMAS

Net ir pats tvarkingiausias transporto priemonės savininkas ilgainiui turi keisti salono užvalkalus, kadangi naudojant mašiną – jie dėvisi. Žinoma, įtaką daro ne tik natūralus nusidėvėjimas, tačiau ir mechaniniai pažeidimai eksploatacijos metu. Mažesniems defektams dažniausiai užtenka salono korekcijos, didesniems – būtinas salono persiuvimas, restauracija iš pagrindų.

Salono persiuvimas gali “naujam gyvenimui prikelti” net ir seną, ilgai naudojamą automobilį ir suteikti jam nepriekaištingą išvaizdą.

Automobilio salono apsiuvimas oda
Vienas populiariausių transporto priemonės salono restauracijos būdu yra apsiuvimas oda. Tai automobiliui ne tik suteikia šiuolaikiškumo,  tačiau ir užtikrina, kad atnaujinus jis ilgesnį laiko tarpą išliks gražus, taip greitai nenusidėvės. Automobilio salono atnaujinimas oda gali būti dalinis arba pilnas. Pasiekti geresniam efektui, žinoma, rekomenduojamas pilnas, kadangi tuomet mašina atrodys skoningai, kaip ką tik iš salono ir “pasiruošusi” naudojimui.

Auto salono persiuvimas Vilniuje
Mašinos salono persiuvimas atliekamas ne tik kokybiškai, tačiau ir greitai. Kadangi Saugusratai.lt profesionalai kasdien atlieka šį darbą – jie puikiai išmano smulkmenas, žino, kaip automatizuoti darbą, kad pavyktų pasiekti didžiausią našumą. Auto salono persiuvimui naudojamos kokybiškos, sertifikuotos medžiagos, tad taip garantuojama ilgai tarnausianti kokybė. Darbų kainos – patrauklios, siūlomos akcijos leis suteikti mašinai reprezentatyvią išvaizdą pigiau.

Mašinų salonų persiuvimo kainos
Automobilio salono persiuvimo kainos varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių kriterijų, tad norėdami sužinoti preliminarius kainoraščius – kviečiame susisiekti asmeniškai. 

Vairo persiuvimas: nuo 50 €
Sėdynės segmento persiuvimas: nuo 45 €
Visos sėdynės persiuvimas: nuo 120 €. 

Daugiausia kainą lemia persiuvimo sudėtingumas, laiko sąnaudos, žinoma naudojamos medžiagos. Siekdami užtikrinti paslaugų kokybę naudojame tik geriausios kokybės priemones. Tai reikalauja didesnių investicijų, tačiau taip pat garantuoja ir tvarkingiau atrodantį bei ilgiau estetiškai išliksiantį automobilio saloną. Pateikus užklausą mes nurodysime preliminarią kainą, tad galėsite įvertinti galimybes, kartu suderinsime smulkmenas, galiausiai, pasirinkti tai – kas Jums labiausiai tinka.

 

Registruokitės paslaugai: +37061233077 arba parašykite mums:

Salonų persiuvimas- mūsų kasdienybė
Salono persiuvimo darbai reikalauja ne tik kruopštumo, tačiau taip pat ir specialios įrangos, kuri darbus padeda atlikti greitai ir tvarkingai. Prieš suteikdami paslaugas visada nemokamai konsultuojame, kad jaustumėtės ramūs, jog gausite tai, kokių tikitės. Taip pat galime supažindinti su naudojamomis medžiagomis salono persiuvimo darbams atlikti bei atsakyti į visus kitus Jums iškilusius klausimus. Susipažinkite su mūsų klientų paliktais atsiliepimais ir  pasinaudokite paslaugomis, kurios, tikimės, pranoks Jūsų lūkesčius.

Salono persiuvimas – kasdien atliekamas darbas, tad galime pasiūlyti Jums geriausios kokybės paslaugas. Tiesa, pagrindinė mūsų veiklos sfera yra automobilių pardavimas, tad susisiekite ir tokiu atveju, kai reikalingas mašinos paruošimas pardavimui, ir tokiu atveju, kai norite “naujam gyvenimui prikelti” seną transporto priemonę.

SUSIJUSIOS PASLAUGOS