AUTOMOBILIO POLIRAVIMAS

Kėbulo poliravimas padeda ženkliai atnaujinti automobilio spalvą. Tai ypač galioja tamsesnių spalvų automobiliams. Be to, poliruojant kėbulą, yra pašalinami ir smarkūs įbrėžimai, dėl to nereikia perdažyti tam tikrų detalių. Atlikus šią paslaugą, automobilio kėbulas atgauna blizgesį ir lengviau atstumia purvą.

Kėbulo poliravimą atliekame trimis lygiais: 

BLIZGINIMAS
Tokiu būdu atnaujinama automobilio spalva, jis atrodo lyg būtų vaškuotas, tačiau poveikis išlieka iki pusės metų.Tokį poliravimą atlikti verta kuomet kėbulas yra pakankamai geros būklės ir jam reikia tik mažo atnaujinimo. Pašalinama 50 – 70 % sūkurinių įbrėžimų. Šio poliravimo kaina: nuo 100 €. 

VIDUTINIS POLIRAVIMAS
Šiuo būdu automobilis yra poliruojamas, tačiau nėra pašalinami gilūs įbrėžimai ar dažų dulkės likusios po atskirų detalių perdažymo. Pašalinama 80 – 90 % sūkurinių įbrėžimų. Poliravimo kaina: nuo 130 €.

GILUMINIS POLIRAVIMAS
Polioruojant giluminiu būdu yra iš esmės atnaujinamas lako sluoksnis, dėl to, automobilis atrodo lyg būtų naujai dažytas. Pašalinami dauguma gilių ir negilių subraižymų, grąžinama blizganti spalva ir sodrumas. Pašalinama 90 – 99 % sūkurinių įbrėžimų. Poliravimo kaina: nuo 160 €. 

Specialus pasiūlymas: iki Kovo 10 d. visiems poliravimo darbams taikome 20 % nuolaidą. 

Registruokitės paslaugai: +37061233077 arba parašykite mums:

SUSIJUSIOS PASLAUGOS